قوانین و مقررات


کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی ترمه حسینی به دقت ملاحظه فرمایید.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این فروشگاه از سوی کاربر است.


سیاست‏‌های حفظ حریم شخصی

فروشگاه ترمه حسینی یزد به اطلاعات خصوصی تمامی کاربران سایت (کاربران مهمان و عضو)، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. در این راستا از بهترین و قوی ترین سیستم های امنیتی و حفظ اطلاعات شخصی استفاده میشود تا کاربران در امنیت کامل اطلاعاتی از وبسایت ترمه حسینی یزد استفاده کنند.

تمامی اطلاعات، آیکون ها، دکمه ها، قیمت ها و محصولات مندرج در سایت متعلق به فروشگاه ترمه حسینی یزد بوده و جزو اموال آن به حساب می آید بنابرین لیست محصولات، قیمت و سایر مشتقات این وبسایت قابل کپی برداری نبوده و کلیه این حقوق برای ترمه حسینی یزد محفوظ است.

تمامی کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن اطلاعات ورود (حساب کاربری و رمز عبور) خود هستند و تمامی مسئولیت هایی که با حساب کاربری و رمز عبور کاربر انجام می گیرد به عهده خود کاربر می باشد.


ثبت و ارسال سفارشات

امکان ثبت سفارش و خرید آنلاین در فروشگاه اینترنتی ترمه حسینی یزد در تمامی روزهای هفته و در هر ساعت روز امکان پذیر می باشد و تمامی سفارشات در طول روزهای کاری (شنبه تا پنجشنبه، به استثنای تعطیلات عمومی) و اولین روز پس از تعطیلات پردازش و ارسال می شوند.

پس از ثبت سفارش توسط مشتری تمامی اطلاعات مربوطه به وسیله شماره سفارش و ایمیل به اطلاع مشتری و فروشگاه ترمه حسینی یزد رسیده و مورد پردازش قرار میگیرد.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند.

لازم به ذکر است که تمامی سفارشات از طریق پست پیشتاز برای مشتری ارسال میشود و هزینه ارسال کالا تماما بر عهده خریدار می باشد.

زمان تحویل کالای مورد نظر نیز بر اساس روز، محل دریافت، تعداد و نوع سفارش بین 1 الی 4 روز کاری متغیر است.


خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه ترمه حسینی یزد همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد و ارسال تمامی سفارشات از طریق سرویس پست پیشتاز، بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه ترمه حسینی یزد تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش ترمه حسینی یزد اطلاع داده می شود و کالای معیوب به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش فروشگاه ترمه حسینی یزد تحویل داده شده و پس از بررسی های انجام شده در صورت درخواست کاربر محصول مورد نظر دوباره برای کاربر ارسال میگردد.


سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای تمامی محصولات در فروشگاه ترمه حسینی یزد قیمت‏‌های خرده فروشی است که به صورت مصوب تعیین شده است.