منو
فیلتر شهر انتخاب مکان فیلتر شهر
مکان را جهت فیلتر محصولات انتخاب کنید

درباره ما

ترمه حسینی یزد با نزدیک به نیم قرن فعالیت در امر طراحی و نقشه زنی و قریب به دو دهه سابقه در تولید ترمه ، به عنوان بزرگترین مجموعه تولید ترمه در ایران، دست دوستی و همکاری شما را به گرمی می فشارد و امید است بتوانیم به یاری خدا از همکاری شما بهره مند شویم.

به استحضار می رساند ترمه حسینی یزد به پشتوانه تجربه متولیان خود و نیز بهره مندی از فناوری و تکنولوژی مدرن در طول یک دهه توانسته است به گسترده ترین مجموعه تولید و ارائه ترمه در کشور ایران تبدیل گردد و هم اکنون با افزون بر یکصد نمایندگی در استان ها و شهرهای مختلف، مرغوب ترین و زیبا ترین ترمه ها در طرح ها و رنگ های متنوع را به مردم هنردوست و مشکل پسند عرضه می نماید.

لازم به ذکر است ترمه معمولاً به دو صورت پارچه و نیز پنل های آماده به بازار عرضه می شود که ترمه حسینی با امکان تولید ترمه در صدها طرح و هزاران رنگ، سلایق مختلف مشتریان خود را تأمین می نماید. پارچه ها و پنل های تولیدی ترمه حسینی یزد در سایز های متفاوت جهت استفاده های مختلف مانند رومیزی، روتختی، سجاده و جانماز، پرده، رومبلی و امثالهم کاربرد دارد. همچنین از پارچه ترمه جهت تولید محصولات جانبی مانند کیف، کفش، جعبه جواهرات، شال، لباس، تابلو و … استفاده میشود

کالاهایی که به تازگی دیده‌اید !
فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه اینترنتی ترمه حسینی یزد
فیلتر بر اساس شهر محصول
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

سبد خرید شما خالی است.

فروشگاه اینترنتی ترمه حسینی یزد