منو

حریم خصوصی

وبسایت ترمه حسینی یزد با تاکید بر احترامی که برای حریم خصوصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی بهتر به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارشات، اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، آدرس، کدپستی، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است. آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

 

لازم به ذکر است که مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند. بدین ترتیب ترمه حسینی تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات دریافت کننده سفارش استفاده خواهد کرد.

 

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی، باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

 

فروشگاه اینترنتی ترمه حسینی هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند. مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای ترمه حسینی وجود ندارد.

 

ما در ترمه حسینی برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیریم. امیدواریم تجربه خریدی امن، راحت و لذت‌بخش را برای شما فراهم آوریم.

کالاهایی که به تازگی دیده‌اید !
فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه اینترنتی ترمه حسینی
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
فروشگاه اینترنتی ترمه حسینی