پارسی English (UK) 

سومین همایش ملی مدیریت جهادی در دهه فجر 1395 با اهدافی در راستای شناسایی ظرفیت های بالقوه در حوزه های گوناگون صنعتی کشور و تلاش برای تبدیل آنها به بالفعل و نیز تجلیل از شرکتها و مدیران جهادی آنها، توسط انجمن مدیریت جهادی کشور در سالن همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار گردید.

در این همایش که ترمه حسینی یزد به عنوان بزرگترین مجموعه تولید و عرضه ترمه در کشور حضور داشت، مدیران جهادی کشور با ظرفیت ها و توانمندی های شرکت ترمه حسینی یزد در زمینه تولید و ارائه خدمات مختلف و نیز شاخصه های فرهنگی ، علمی و فنی ترمه به عنوان یک تولید ملی و میراث فرهنگی آشنا شدند.

همچنین در این همایش آقای حسین حسینی به عنوان پیش کسوت و هنرمندی خستگی ناپذیر در حوزه طراحی و تولید ترمه در کشور، به حضور مدیران جهادی معرفی گردید.

متن مصاحبه انجمن مدیریت جهادی کشور با آقای علیرضا حسینی، رئیس هیئت مدیره ترمه حسینی یزد که در نشریه مدیران جهادی ویژه سومین همایش ملی مدیریت جهادی به چاپ رسید به شرح ذیل می باشد.

 

  □تصاویر: 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تماس با ما

  • کارخانه: یزد - شهرک صنعتی - فاز3 - شرکت ترمه حسینی یزد
  • دفتر مرکزی: یزد - خیابان امام - کوچه شهیدان حسینیان
  • تلفن کارخانه: 31~37275630 035
  • تلفن مدیریت: 37275632 035
  • تلفن دفتر: 6~36207425 035
  • info [at] hosseinitermeh.ir

پیوستن به جامعه مجازی

حاضرین در سایت

ما 45 مهمان و no اعضا آنلاین داریم

نحوه سفارش

 

راهنمای سفارش و خرید محصولات شرکت ترمه حسینی یزد

  • با توجه به شرایط موجود، ثبت سفارش و خرید اینترنتی شرکت ترمه حسینی یزد موقتا غیرفعال شده است لذا برای ثبت سفارش روزهای پنجشنبه از ساعت 7 الی 15 با یکی از شماره های 31 – 7275630 (0351) داخلی یک، تماس حاصل نمایید.

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Yellow Green Gem Oranges Purple Pink

Body

Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top